Divine Presence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Divine Presence

Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 It's time for party and food.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Justin Adams

Justin Adams


Mesaje : 50
Data de inscriere : 10/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptySam Ian 12, 2013 1:08 pm

Imi placea enorm ca se implica si el in micul joc creat. Chiar daca gemetele sale erau incete, le-am putut auzi. Incepusem sa ma simt incomod cu unflatura aia in boxeri. Vedeam ca-i place, dar ca actiona usor timid. Asta imi daduse de gandit daca inca mai era virgin si speram sa fie. I-am intors corpul cu ambele maini, punandu-i in timp ce-l sarutam cat de pasional puteam, un picior de o parte a corpului meu, apoi pe urmatorul de cealalta parte. Nu voiam sa-l speri in vreun fel, asa ca il tinusem ocupat cu sarutul cat timp facusem miscarile. Mi-am prins mai apoi mainile in parul sau, trecandu-le prin fiecare suvita.
Sus In jos
Blake Collins

Blake Collins


Mesaje : 121
Data de inscriere : 09/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptySam Ian 12, 2013 1:15 pm

Sarutul continua la fel cum incepuse, dar parca era mult mai dulce si incitant acum.
Atunci cand m-am simtit nevoit sa o fac, i-am inconjurat talia cu ambele picioare si am fost atent ca nu cumva sa cad pe-o parte. Cu siguranta nu avea sa se intample asta, era doar imaginatia mea de incepator.
Gesturile sale atente ma facura sa ma gandesc daca am gasit pana la urma persoana potrivita cu care aveam sa-mi incep viata sexuala. Cateva intrebari imi invadara mintea, dar le-am alungat repede, bazandu-ma mai mult pe actiune. Nu voiam sa fiu naiv si sa accept asa usor, insa nu-l puteam citi deloc daca avea de gand sa-si bata joc de mine, sau sa o faca in adevaratul sens al cuvantului.
-Justin, eu... sunt virgin, am rostit cu jumatate de gura, fiindu-mi putin teama ca va avea sa ma respinga acum.
Sus In jos
Justin Adams

Justin Adams


Mesaje : 50
Data de inscriere : 10/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptySam Ian 12, 2013 1:27 pm

-Stai linistit, bine? am spus, folosind un ton placut si cald, mangaindu-i obrazul cu degetele. Am coborait cu buzele pe linia maxilarului, apoi mai jos, pe gat unde am depus mici saruturi apasate si pline de dorinta. Tinanad o mana dupa ceafa lui, l-am aplecat mai mult peste mine, apoi i-am soptit seducator deasupra urechii:
-Asta o sa fie cea mai buna noapte pe care ai avut-o. O sa te fac sa-ti pierzi mintile. Am incheiat replica cu un sarut umed, pe care aveam de gand sa-l fac pasional. Ma gandeam ca o sa se sperie putin din cauza vorbelor mele, dar imi placea sa risc.
Sus In jos
Blake Collins

Blake Collins


Mesaje : 121
Data de inscriere : 09/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptySam Ian 12, 2013 1:36 pm

Nu stiam cum sa reactionez mai exact. Nu-mi venea sa stau nemiscat, dar nici sa-i raspund la fiecare gest pe care il facea. Cu toate astea, privirea mea ma dadea de gol ca lucrurile pe care mi le facea, imi placeau.
Deja ma excitase la maxim, simteam asta atat prin boxeri, cat si datorita fiorilor. La ultimul sarut raspunsesem, plimbandu-mi limba neindemanatic prin cavitatea lui.
-Mh... am suflat agitat, punandu-mi palmele pe pieptul sau ca sa ma tin bine. Cu siguranta ca o sa fie cea mai bun noapte; n-am mai avut parte de ceva asemanator inainte. Promiti ca o sa fie bine ?
Sus In jos
Justin Adams

Justin Adams


Mesaje : 50
Data de inscriere : 10/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptySam Ian 12, 2013 2:00 pm

-Iti promit ca o sa te simti bine, am zis, punand mai mare accent pe ultimele doua cuvinte. Cu toate astea spuse, intelesesem ca aveam cale libera spre corpul blondului. Mi-am bagat mainile pe sub tricoul sau, ridicandu-l in sus, pana i l-am dat jos. Apoi mi le-am plimbat in voie pe spatele sau. Ii adoram textura fina a pielii. Membrele s-au deplasat pana la linia boxerilor lui Blake, apoi pana la fese, pe care le-am masat incet. I le cuprindeam in palma, apoi le desparteam, repetand din nou si din nou aceleasi miscari cu grija. Din cand in cand ma uitam atent, fix in ochii blondinului.
-Spune-mi ca o sa ma lasi pe mine sa continui, fara sa te speri. Am rostit cu un ton coborit, aproape senzual, timp in care imi ridicasem spatele, pregatit sa ma intorc deasupra lui.
Sus In jos
Blake Collins

Blake Collins


Mesaje : 121
Data de inscriere : 09/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptySam Ian 12, 2013 2:13 pm

Promisiunea lui ma facu sa imi mai las putin garda jos, insa nu in totalitate. Eu fiind deasupra ma facea sa cred ca am control asupra situatiei, insa de fiecare data cand Justin actiona, aceste ganduri pozitive imi dispareau. Pielea mi se infiora la fiecare atingere, iar momentul in care pieptul mi-a fost dezgolit, mugurii intariti se retrasasera din umbra sfioasa si isi facura simtita dorinta fara rusine. privirile lui ma intimidau putin, dar imi mentineam ochii in ai sai, fiind in siguranta asa.
-O sa te las sa continui fara sa ma sperii, asta daca o sa te misti incet.
Nu-i putusem rezista acelui ton senzual, asa ca am acceptat, asteptand sa vad ce va avea sa faca in continuare.
Sus In jos
Justin Adams

Justin Adams


Mesaje : 50
Data de inscriere : 10/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyDum Ian 13, 2013 7:00 am

Imi placea cum trupul sau actiona la fiecare atingere a mea. Am zambit sigur pe mine in momentul in care i-am auzit replica, apoi i-am apucat corpul cu mainile si m-am intors, pana cand am ajuns deasupra lui. Simteam ca am tot controlul pe situatie si adoram acest lucru. Am incept sa-i sarut fiecare particica a gatului, apoi mai departe, trecandu-mi degetele peste mugurii intariti, pana cand buzele mi-au ajuns si mai jos, pe abdomenul plat, pana la linia boxerilor rosi. Am apucat-o cu dintii, scotand un marait feroce din gat. Dupa ce am tras de ea indeajuns de mult, i-am dat drumul, elasticul lovindu-se de pielea fina a baiatului.
-Ups... am facut, privind pervers in sus, spre ochii lui Blake.
Sus In jos
Blake Collins

Blake Collins


Mesaje : 121
Data de inscriere : 09/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 9:08 am

Nu ma simteam deloc sigur pe mine deasupra. Eram lipsit de experienta practica, asta daca nu se numarau partidele de sex pe care le vazusem in copilarie. Cand James schimba locul, lasandu-ma pe mine sub, am simtit cum totul devine mult mai usor.
Trupul sau intins peste mine ma facu sa ma simt iarasi protejat. Vazusem o gramada de pozitii noi si ciudate, dar nu eram in stare sa le experimenteze din prima.
Cand James ajunse la gat, i-am dat destul spatiu sa se desfasoare. Sfarcurile mele apoi au fost asaltate de buzele satenului, putandu-se sa se auda suflurile mele care cereau mai mult.
Am avut un moment de repulsie in momentul in care barbatul de deasupra mea s-a apropiat de acel loc, reusind sa-mi strang foarte putin picioarele, apoi, in urmatoarea secunda doar l-am privit, fara a ma mai impotrivi.
-Mhh...Auch! am scos, privindu-l in ochi atunci cand se uita spre mine.
Mi-am dus bratele peste umerii lui, apoi am pus palmele in parul acestuia, strangand cateva suvite de par. Ma usturase, insa nu atat de tare incat sa ma faca sa tip.
-Ai de gand sa o iei in gura?
Replica mea avea doua intelesuri si mi-am dat seama de asta tocmai dupa ce o pusesem, dar nu am mai dat niciun fel de explicatie suplimentara.
Sus In jos
Justin Adams

Justin Adams


Mesaje : 50
Data de inscriere : 10/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 10:48 am

Ranjetul de pe fata mi se mari la auzul vorbelor sale, iar apoi am scos un sunet din gat care semana mai mult a ras infundat si malefic.
-Hm? am facut, fixandu-i ochii si facand o pauza. Ce-ar fi sa stai cumintel putin si sa ma lasi sa-mi fac treaba? am intrebat pe un ton lasciv, continuand cu o expresie care nu se putea numi decat perversa.
Mi-am dus mainile pe sub fesele sale si in urmatorul moment i-am tras de boxeri in jos, atingandu-i posteriorul in timp ce trageam de ei. Iar apoi, fara sa mai scot o vorba, mi-am dus capul spre erectia lui, sarutandu-i tot abdomenul pana acolo, dar insistand pe varful umed al barbatiei sale. M-am oprit acolo, jucandu-ma cu limba, apoi i-am cuprins tot membru cu gura, cu buzele, sugandu-l si lingandu-l.
-Iti place, nu? am facut, oprindu-ma si uitandu-ma cu subinteles spre Blake.
Sus In jos
Blake Collins

Blake Collins


Mesaje : 121
Data de inscriere : 09/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 11:03 am

Zambetele si tonurile folosite de Justin imi dadeau o gramada de fiori, cand placuti, cand mult prea puternici ca sa-mi tina erectia sub control.
-Ma exciti mult, am realizat eu, neputand sa gandesc aceasta replica, asa ca am zis-o cu voce tare.
Dadusem din cap cand imi zise sa stau cuminte. Acum ca eram deja in fapt, nu avea niciun rost sa nu accept ceea ce urma sa-mi faca. Pe langa asta, stiam ca oricum imi va placea. Era imposibil sa ma doara la cum ii auzisem pe cei ce veneau la unchiul meu si o faceau cu el.
Am murmurat de cateva ori inainte sa puna gura acolo si sa faca acele miscari cu limba.
-Da, e placut. Numai ca... e prea mult. Poti, te rog, mai incet?
L-am rugat, prinzandu-i mai bine suvitele de par intre degete. Mi-am desprins mai mult picioarele, doar pentru ca placerea ma invaluia prea mult.
Sus In jos
Justin Adams

Justin Adams


Mesaje : 50
Data de inscriere : 10/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 11:35 am

Am dat din cap in semn ca da la replica lui, apoi am inceput sa reduc ritmul. Inima imi batea nebuneste, iar sangele imi pulsa si mai rapid in vene, nerabdator de a simti placerea de al face al meu. In timp ce limba mea se misca incet si cu grija, o mana se afla inca pe fesele blondinului. M-am oprit din ce faceam cu limba si buzele si mi-am indreptat celalta mana spre gura, lingandu-mi degetele.
-Frumoase picioare, am rostit, ridicand o spranceana si analizandu-l, ca mai apoi sa le desfac putin mai mult. Ambele maini erau pe fesele moi ale baiatului, iar pe degetul mijlociu intre ele, coboraind, pana cand a ajuns in acel loc. Am apasat, intrand lent si usor datorita salivei, iar apoi m-am uitat pentru un moment spre el:
-Relaxeaza-te! i-am spus pe un ton bland si jos, incepanad sa ma misc inauntrul sau.
Sus In jos
Blake Collins

Blake Collins


Mesaje : 121
Data de inscriere : 09/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 12:03 pm

In momentul in care James micsora ritmul, gemetele mele devenira mai lungi si mai puternice, reusind sa imi ofere mai multa placere ca inainte. Chiar era minunat, fapt pentru care trupul meu tremura usor de dorinta pe care nu o arata in totalitate. Tot ce vazusem pana acum era nimic in comparatie cu ce se simtea.
-Multumesc,am raspuns printre suspine la replica sa.
Invatasem ca atunci cand primesc un compliment, sa ii multumesc persoanei respective, altfel, alta data nu va avea sa ma complimenteze.
Parca dinadins le-am desfacut mai mult atunci cand patrunse cu degetul, ca sa-i arat in mod indirect ca facea o treaba buna.
-Ah, Justin, mh... am zis inainte de a-mi da ultima replica ce nu suna deloc ca o comanda datorita tonului bland.
Muschii mi se incordasera atat de rapid, incat de abia ii puteam simti degetul, insa m-am relaxat, exact asa cum imi ceruse.
Sus In jos
Justin Adams

Justin Adams


Mesaje : 50
Data de inscriere : 10/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 12:26 pm

Am introdus inca un deget, iar miscarile au inceput sa devina mai adanci,. In acelasi timp degetele mi se miscau ferm pe fesa blondului, excitandu-ma deja la maxim gemetele pe care le scotea. Mi-am deplasat cealalta mana mai sus, impreuna cu corpul, dar miscarile degetelor di-nauntrul sau continuau. L-am prins de brat, apoi i-am pus stapanire pe buze intr-un mod rapitor, formand un sarut care-mi desfata toate simturile, miscand-mi limba lasciv pe a sa, inconjurand-o si folosind mai apoi buzele pentru a o face mai pasional.
Eram aproape de capatul rabdarii: erectia mea pulsa dornica de ceva actiune, sangele imi curgea nebuneste prin vene, iar cateva urme de transpiratie se puteau observa pe trupul incins de dorinta.
-Esti pregatit pentru ceva mai mult?
Sus In jos
Blake Collins

Blake Collins


Mesaje : 121
Data de inscriere : 09/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 12:49 pm

La al doilea deget, mi-am dus mana peste a sa, despartindu-mi mai bine ambele fese pentru a-l primi mai adanc. Senzatia era de nedescris. Prea multa placere imi invaluia atat partea de jos, cat si mugurii ce nu incetau sa-si arate dorinta. Ma gandeam ca daca asta ma excita si ma face sa ma simt asa, dar cand va avea sa intre?
Poate nu are de gand sa faca asta, am gandit, simtindu-ma putin folosit.
Justin ma saruta, ridicandu-ma usor in coate ca sa ajung mai aproape la limba lui. In timp ce o plimbam peste a sa si formam acel joc erotic, sunetele incitante imi ieseau din gura, combinandu-se perfect cu acest joc al excitarii.
-Depinde cat de mult e.
Dupa am urmat doar sa dau din cap si sa-l astept inauntru. Ma tot gandeam cat de mare si gros o sa fie. Curiozitatea ma omora sa-l simt inauntru mai repede, asa ca am adaugat:
-Hai odata!
Sus In jos
Justin Adams

Justin Adams


Mesaje : 50
Data de inscriere : 10/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 1:04 pm

Am zambit spre el dupa ce am auzit cele doua replici, ramanand uimit de ultima. Ma gandeam ca poate nu era chiar asa de virgin pe cat spunea ca e. Am scos cele doua degete si m-am pregatit sa intru. Mi-am fixat organul intarit la intrarea in corpul sau, presand usor. Am intrat lent si in intregime, gasindu-l fiebinte si stramt. Asta asteptam de mult. Mi-am muscat buzele de placere, inclestandu-mi maxilarul si scotand un marait din gat. Il simteam cum se face din ce in ce mai stramt, dar m-am oprit pentru a-i da timp sa se obisnuiasca cu acea senzatie.
-Cum e, pisicuta mica?
Sus In jos
Blake Collins

Blake Collins


Mesaje : 121
Data de inscriere : 09/01/2013

It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 1:18 pm

Nerabdarea ma coplesea, dar am reusit sa stau calm pana cand intra. Am simtit o presiune puternica in acel loc, tinandu-mi chiar respiratia cand impingea pentru a simti mai bine acea senzatie.
-Ah, nu! am zis, simtind cum atinge din prima un punct ce-mi alunga placerea aceea ce se stransese pana acum.
Inca eram tare, dar nu-l puteam lasa sa ramana acolo, mai ales ca se oprise intr-un timp, probabil sa ma obisnuiesc cu el.
La intrebarea lui n-am mai apucat sa ii raspund pentru ca m-am sprijinit mai bine in coate si m-am ridicat, facand in asa fel incat sa iasa din mine. M-am strans la loc atat de repede incat m-a uimit, insa o particica de durere inca ramasese acolo.
Duruse, asa ca n-am mai putut sta sub el cand l-am privit in ochi, de teama ca avea privire s-ar putea transforma in una agresiva. Nu stiu cum, dar m-am strecurat printre bratele sale atat de repede incat nu ma mai aflam sub el, ci langa acesta.
L-am privit cu coada ochiului, gandindu-ma la ce apelativ folosise pentru mine.
-Pisicuta mica e speriata... am pronuntat incet, pipaind prin pat patura ca sa ma pot ascunde sub ea. Incercarea de a ma dezvirgina fusese un esec, cel putin din punctul meu de vedere.
Sus In jos
Continut sponsorizat





It's time for party and food. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's time for party and food.   It's time for party and food. - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
It's time for party and food.
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Presence :: Humans World :: Apartamente-
Mergi direct la: