Divine Presence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Divine Presence

Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tell the Devil I said Hi

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:08 am

Zambi fortat si destul de stangaci cand auzi ultima parte, inghitind in sec.
-Bine ca nu sunt eu zeul mortii, atunci ar fi durut destul de mult.
Ofta adanc in sinea lui, intrebandu-se de unde naiba aveau oamenii atatea cunostinte despre el, si majoritatea destul de eronate. Era adevarat faptul ca insusi el construise acel conac cu mult timp in urma si ca a rapit cateva persoane si le-a dus pe taramul sau insa... nu se putea numi rapit. Mai bine zis, le facea sa se indragosteasca de el atat de mult incat acestia si-ar fi dat si viata pentru el si in nici un caz nu-i folosea ca si sclavi sex... pe cine naiba incerca sa pacaleasca? Da, ii folosea, dar tot nu suna atat de rau pe cat pustiul o facea sa para. Era chiar placut.
-Pana acum nu am avut placerea sa intalnesc acel zeu asa ca, tind sa cred ca este inca o simpla poveste pentru turisti.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:17 am

-Ma bucur ca nu esti tu zeul mortii, ar fi tare naspa. Adica esti singurul tip de pe aici care pare in regula si de treaba. Restul sunt toti mitocani, nesimtiti, misogini. Daca ai fi tu zeul mortii creca mi-as pierde de tot increderea in oameni. Zise ridicand calm din umeri, stiind ca nu este posibil ca asa ceva sa existe.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:23 am

Zambi scurt si isi indrepta privirea pe geam. Ii parea rau de pusti, mai ales ca i se puse atat de rau pata pe el incat sub nici o forma nu avea sa-l lase sa scape. Intr-un final, cand timpul lui avea sa se scurga aici, Cole avea sa afle cine era Kase cu adevarat si, fie ca o sa vrea, fie ca nu, va merge cu el pe taramul mortii. Acolo nu va avea nevoie sa aibe incredere in oameni, nu va avea nici o legatura cu cei de-acolo decat cu el si restul ''sclavilor sexuali'' de la palatul lui.
In scurt timp au ajuns iar taxiul i-au dus pana in fata conacului. A platit, coborand din masina, ajutandu-l pe pusti sa iasa.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:26 am

Cobora si el din masina, privind conacul. Arata bine de aproape, chiar foarte bine, Kase facuse o treaba buna.
-Sigur nu te deranjeaza ca dorm la tine? Adica eu chiar o sa dorm stii, adica o sa stai singur. Ii spuse privindu-l cu un zambet dulce si inocent pe buze.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:36 am

Isi scoase cheile din buzunar, privindu-l pe pusti cu coada ochiului, zambind larg. Dadu negativ din cap, apropiindu-se de usa dubla de la intrare.
-Nu iti fa griji pentru asta. Daca ma deranja, nu te-as mai fi invitat.
Deschise usile, lasandu-l pe Cole sa intre primul, intrand si el, aprinzand becurile. Acum conacul avea curent electric din fericire. Inchis usile, facandu-i semn pustiului sa il urmeze. Intra intr-o camera mare, cu un pat dublu in mijloc, acel gen de pat ca pentru regi, cu draperii in jur.
-Simta-te ca acasa. O sa iti aduc niste haine in care sa dormi desi, nu prea ti se potrivesc hainele mele... esti ok doar cu un tricou?
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:42 am

Zambi fericit si intra in conac, uitandu-se prin jur. Arata si mai bine din interior. Il urma in camera, mirat de dimensiunile patului. Se pare ca baiatul este bogat, adica trebuia sa-si dea seama de asta, doar cumparase si renovase acest cona. Se intoarse apoi cu fata la el, dand afirmativ din cap.
-Sigur. O sa-mi vina ca o rochita, dar merge.Zise chicotind si apoi se aseza in fund pe pat.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:47 am

Zambi si se duse in cealalta camera, care era a lui, luand din dulap un tricou pe care nu-l folosise niciodata, intorcandu-se la pusti. I-l lasa langa el, pe pat, apoi se indrepta spre usa.
-Am sa te las sa dormi acum. Daca ai vre-o problema, voi fi in camera cealalta. Somn usor.
Spuse apoi parasi camera, inchizand usa in urma lui, ducandu-se in propia camera unde se schimba, luandu-si pe el o pereche de pantaloni sport, negrii, ramanand in bustul gol caci asa ii placea sa doarma. Pe spate avea un tatuaj imens intruchipand un dragon chinezesc ce inconjura o gheisa foarte frumoas,a de parca ar fi rapit-o.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:49 am

Zambi si il urmari cu privirea, pana iesi din camera, apoi se dezbraca pana la boxeri, tragand acel tricou pe el. Cum se astepta, ii venea ca o rochita, oprindu-se sub fundul lui, unde statea mulat, caci il avea destul de bombat. Se urca in pat, invelindu-se cu patura si inchise ochii, adormind imediat
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:52 am

Se intinse in pat, ducandu-si mainile sub ceafa, privind ganditor tavanul. Ii placea sa fie Zeul Mortii, sa aibe atat putere si control, sa isi faca de cap fara a da socoteala cuiva sau a se teme ca avea sa plateasca apoi. Desi la palatul sau avea o multime de femei frumoase, voluptoase si pusti ai naibii de draguti, apetisanti, cu miscarile lor lascive, nici unul nu se putea compara cu noul lui pusti blond, inocent si scump. Trebuia neaaparat sa-l ia cu el si pentru asta mai avea doar doua zile. Timpul lui aici era scurt si, chiar daca nu avea sa-l faca sa se indragosteasca de el, avea sa-l rapeasca, si tot l-ar fi dus pe taramul lui.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:54 am

Mereu cand dormea se agita prin tot patul. Reusi sa dea patura pe jos, o perna ajunse prin mijlocul camerei, iar el cazu din pat, facand zgomot, dar nu se trezi. Un picior inca ii ramase pe pat, mainile ii stateau deasupra capului, iar corpul lui cazu intr-o pozitie erotica, tricoul ridicandu-se pana deasupra unui sfarc.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:58 am

Auzind acea busitura din camera lui Cole, se ridica din pat, fara graba, ducandu-se acolo. Deschise silentios usa, privind in jur, observand pozitia acestuia, chicotind amuzat. Asta... chiar era ceva ce nu mai vazuse pana atunci. Se apropie de pusti, muscandu-si buzele cand vazu cat de erotic putea sa fie, luandu-l totusi in brate usor, intinzandu-l pe pat. Statea pe marginea patului, privindu-l pe pusti mai atent. Era chiar frumos. Se apleca lent asupra sa, cuprinzandu-i buzele intr-un sarut dulce, privindu-l in timp ce facea asta, ochii lui devenind rosii, inducandu-i pustiului prin acel sarut un fel de vraja ca acesta sa se indragosteasca de el, buzele lui Kase avand un fel de otrava dulce ca sa-l faca pe Cole sa tanjeasca mai mult dupa saruturile acestuia si sa nu le uite niciodata. Rupse sarutul, ridicandu-se de pe pat, intorcandu-se silentios in propia camera.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:04 am

Nu simti acel sarut, sau faptul ca a fost asezat iarasi in pat, dar incepu sa-l viseze pe Kase, in cateva pozitii deloc inocente.
Cand dimineata sosi se trezi si el, ridicandu-se in fund. Privea confuz prin jur, stiind doar ca vrea sa-l vada pe Kase. Imediat ce ii trecea lenea. Se intinse iarasi in pat, privind tavanul
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:06 am

Cum zeii nu dormeau atunci cand erau in lumea oamenilor, Kase doar statuse intins in pat, gandindu-se. Cand dimineata veni, parasi camera, fara a se schimba, fiind inca la bustul gol, ducandu-se in bucatarie. Poate ca nu avea nevoie sa manance, nesimtind nevoia numita foame dar asta nu insemna ca nu ii placea mancare oamenilor. Avea un gust bun, placut si sigur pustiului avea sa ii fie foame asa ca se apuca de micul-de-jun.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:08 am

In cele din urma iesi din camera, simtind imediat un miros placut, venind din bucatarie. Urma mirosul si-l vazu pe Kase. Se duse in spatele lui, imbratisandu-l strans.
-'Neata! Ai un pat super! Atat de moale! Am dormit bustean in el! Zise el fericit si-l saruta pe obraz, asezandu-se apoi la masa. Ce gatesti? Intreba vesel
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:12 am

Il privi pe pusti atunci and il imbratisa pe la spate, tresarind scurt, asta doar ca sa para surprins si sa nu dea de banuit. In clipa cand l-a sarutat pe obraz, si-a dat seama ca vraja se prinsese si ca acesta ii cazuse in plasa, ranjind larg.
-O omleta pufoasa cu sunca si legume si niste paine prajita cu dulceata de capsuni dupa o reteta a familiei mele, secreta.
Chicoti scurt, punand cele doua farfurii cu omleta pe masa, furculite si doua cutite, painea prajita si dulceata, untul si doua pahare cu suc proaspat de portocale.
-Pofta buna.
Spuse zambind, asezandu-se si el la masa.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:16 am

Zambi si privi mancarea cand aceasta sosi. Imediat incepu sa ia cate o gura, caci murea de foame. Il privea din cand in cand pe baiat, vazandu-l intr-o alta lumina. Dorea sa stea mai aproape de el. Ochii ii cazura pe buzele lui, dorea sa le sarute. Scutura din cap. Ce naiba era cu el? El nu era asa! Nu se indragostea de cineva la prima vedere... dar Kase era asa de dulce! Nu-i putea rezista. Isi muta imediat ochii in farfuria lui, continuand sa manance.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:18 am

Incepuse si el sa manance, fara sa priveasca in alta parte decat in farfurie insa, stia ca pustiul il privea si stia ca vroia sa-l sarute. Continua sa manance, terminandu-si omleta, ungandu-si o felie din painea prajita cu unt si dulceata, muscand, uitandu-se la Cole.
-Ai planuri pentru azi sau putem merge la plimbare?
Nu se schimbase absolut deloc, din in gesturi, nici in vorbire, vrand sa para normal, de parca nimic nu s-ar fi intamplat.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:20 am

-Da! Mergem sa ne plimbam. N-am mai facut asta de mult, dar va trebui sa ne intoarcem pana dupa amiaza, caci diseara muncesc si vreau sa dorm putin inainte. Ii spuse zambind, continuand apoi sa manance.
Isi termina micul dejun si se ridica, ducandu-se la chiuveta. Spala vasele si le puse in stativ, intorcandu-se apoi la baiat, luand un loc pe scaunul de langa el.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:23 am

-Nici o problema. Esti bine venit sa ramai aici cat doresti si sa dormi cat doresti. Te voi duce eu la munca. Nu ca as avea ce face singur, aici.
Dadu usor din umeri, terminandu-si felia de paine, luand paharul ca sa-si potoleasca ''setea'' ce ar trebui sa i-o dea acea mancare. Isi scoase pachetul de tigari din buzunare caci tot timpul il avea cu el, aprinzandu-si una in timp ce pustiul se asezase pe scaunul de langa el.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:25 am

Nu se putea abtine sa stea locului, dorea sa fie si mai aproape de el. In cele din urma ajunse sa stea pe masa, in fata lui. Ii lua tigara dintre buze, tragand si el un fum, caci ale lui se aflau in pantaloni, la etaj.
-De ce te-ai mutat aici? Intreba dupa ce scoase fumul de tigara
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:32 am

Agitatia pustiului il amuza la culme pe Kase insa, acesta nu rase caci nu vroia sa-l supere pe Cole. Il privi cand se aseza pe masa, lasandu-l sa-l ia tigarea din gura, zambind amuzat. Scoase alta din pachet si o aprinse.
-Am mai fost aici odata, in vizita la un prieten si m-a atras orasul asta, linistea de-aici, oamenii atat de diferiti din locul din care vin, insusi conacul asta care mi-a furat inima. Asa ca am decis sa ma mut aici, sa-i las pe-ai mei sa aibe parte de intimitatea lor, iar eu ca un fiu bun ce sunt sa-mi cladesc propiul viitor intr-un loc nou. Nimic special.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:47 am

Ar fi vrut sa-l asculte, dar tot ce vedea ii erau buzele acelea sexy, pe care si le dorea asa de mult. Isi ocupa timpul cu tigara, pentru a nu sari pe el, dar pana la urma si tigara se duse. O stinse in scrumiera de pe masa si nu se mai putu abtine. Il dorea si avea sa-l aiba. Se repezi la buzele lui, cuprinzandu-le intr-un sarut pasional.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:50 am

In clipa cand pustiul facu asta, Kase scapa tigarea pe jos, ducandu-si mainile pe mijlocul acestuia. Noroc ca avea gresie pe jos deci tigarea nu va avea sa arda nimic. Fusese destul de surprins totusi; nu se gandise ca vraja avea sa fie atat de puternica dar, asta era un mare avantaj. Adanci sarutul, facandu-l si mai pasional, aproape salbatic, lasand iar acea otrava dulce sa se instaleze pe buzele lui Kase, transmitand-o pustiului.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:52 am

Cu cat il saruta mai mult cu atat il dorea din ce in ce mai tare, ba chiar dorea sa o faca cu el. Stia ca ar fi prima data pentru el, dar nu-i pasa. Il dorea pe Kase si numai pe el. Isi duse mainile pe pieptul lui, incepand sa-l mangaie fin, in timp ce continua sa-l sarute.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 10:55 am

Isi cobora mainile pe fundul pustiului, incepand sa-l stranga intre degete, sa-l maseze, continuand sarutul la fel de pasional, la fel de salbatic, jucandu-se posesiv cu limba acestuia pentru a imprastia mai bine otrava. Il privea atent, ochii fiindu-i iar rosii insa nu pentru mult timp caci si-i inchise ca pustiul sa nu-l vada. Mandria lui incepuse sa se intareasca, aratandu-si adevarata marime impresionanta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Tell the Devil I said Hi
Sus 
Pagina 2 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Presence :: Humans World :: Club-
Mergi direct la: