Divine Presence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Divine Presence

Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tell the Devil I said Hi

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 11:19 am

Adora modul in care baiatul il saruta, acel stil posesiv de a se juca cu limba lui il innebunea. Cobora mainile pana la pantalonii lui, deschizandu-i.
-Hai in dormitor! Zise pe un ton excitat, pasional, observandu-se dorinta lui Cole de a-l avea pe Kase.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 11:22 am

Opri sarutul cand pustiul vorbise, ranjind larg si pervers, ridicandu-se cu tot cu el. Il tinea de fund ca sa nu-l scape, incepand sa mearga, sarutandu-l iar pasional in timp ce urca scarile fara nici o problema, ajungand in camera unde pustiul dormise. Il ''tranti'' pe pat, urcandu-se deasupra lui, continuand sarutul pana ce ii daduse jos tricoul si boxerii, reluandu-l.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 11:47 am

Se lasa purtat de baiat pana in pat, sarutandu-i continuu buzele, ce le adora asa mult. Dupa ce fu lasat in pielea goala trase de pantalonii si boxerii lui, pana cand mandria baiatului iesi la iveala. Incepu sa o maseze cu o mana, in timp ce-i saruta pasional buzele
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 11:49 am

Continua sarutul, scapand usoare gemete pe langa acesta cand pustiul a inceput sa-i maseje mandria, asteptand pana ce aceasta s-a intarit de tot. Era prea excitat ca sa se mai abtina asa ca isi duse degetele la intrarea pustiului, il pregati putin, apoi isi pozitiona mandria, intrand brusc si adan cin el, rupand sarutul din cauza gemetelor. Mandria lui elibera un fel de substanta care anihila durerea si crea placere in locul acesteia, deci pe pusti nu avea sa-l doara acea brusca penetrare.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:05 pm

Isi arcui spatele cand il simti in el, lasand un geamat puternic la iveala. Nu se astepta sa-l patrunda atat de brusc. Credea ca va fi mai pasional, mai romantic. Oare se inselase in privinta lui? Nu! Sigur ca nu! Kase era adorabil, doar pe el il dorea!
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:11 pm

Inghiti in sec, ramanand cateva clipe nemiscat, privindu-l adanc in ochi pe Cole. Vazuse ceea ce dorise sa vada asa ca zambi, incepand sa se miste in el, adanc insa lent, fiind grijuliu acum, facand dragoste cu el si nu sex. Il saruta pasional pe buze, marind incet ritmul, ducandu-se pana la capat si aproape de varf. Cand pustiul avea sa ii ceara mai mult din cauza placerii, atunci avea sa fie ceva mai salbatic insa, acum avea sa fie romantic caci citise in ochii lui ca asa ar fi vrut sa fie.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:14 pm

Gemetele ii ieseau continuu printre buze. Placerea era imensa, tot corpul lui era in extaz, era ceva mai placut ca drogurile, dar era prea mult. La un moment dat lesinase, nestiind de ce.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:20 pm

Ramase de-a dreptul masca cand pustiul lesinase, fara a-si da macar unul dintre ei drumul. Clipi des, confuz de-a dreptul, iesind totusi din el, oftand adanc. Ei bine, important era ca-l facuse al lui, ca isi lasase ''amprenta'' in pusti caci, atunci cand o faceai cu zeul mortii, un fel de semn iti aparea pe pielea de la nivelul bazinului, pe spate, si daca incercai sa o faci cu altcineva, acel semn avea sa te arda. Asa isi marca zeul cei ce erau al lui. Se ridica din pat, in jurul lui aparand un nor negru ce-l inghitise, ca apoi cand a disparut Kase sa poarte haine ca un rege al infernului ce era. Ochii ii erau rosii, unghiile lungi ca niste gheare si negre iar ochii ii erau rosii, asta fiind o parte din adevarata lui infatisare. Era timpul sa se intoarca acasa acum, si avea sa-si ia prada cu el. Il cuprinse in brate, luandu-l ca pe o mireasa, fumul negru aparand din nou si facandu-i sa dispara, ajungand intr-o camera a palatului decorada in stil japonez, culorile rosu si auriu predominand, avand in ea obiecte din folclorul japonez. Il intinse pe pusti pe patul gigantic, tot in stil japonez, cu draperii rosii, acesta purtand acum un kimono destul de sexy, negru.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:36 pm

Se trezi in alt pat decat al baiatului. Se ridica in fund, privind confuz prin jur. Unde era? Si de ce era imbracat intr-un kimono? Si de ce il durea fundul asa tare?! Se lasa iarasi pe spate, amintindu-se ce a facut. Mari ochii, realizand ca tocmai isi dadu virginitatea unui necunoscut. Sari din pat, incepand sa sparga lucruri prin camera, tipand dupa Kase, sperand sa apara curand.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:39 pm

Era in sala tronului, stand pe tronul sau, inconjurat de femei frumoase si pusti lascivi si draguti ce stateau la picioarele lui cu acele fete dornice de prostioare, cand auzi zgomotele venite din camera pustiului, realizand ca se trezise. Ofta adanc, trimitinand doi gardieni sa-l aduca, spunandu-le sa fie atenti cum se comportau cu acesta daca nu vroiai ca vesnic sa fie torturati. Ei bine, nu se astepta deloc ca vraja sa dispara odata ce-a fost adus aici. Asta il cam pusese pe ganduri, sincer.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:43 pm

Intrasera doua matahale peste el si se enerva si mai tare, dar cum il luasera pe sus se calma, stiind ca-l vor duce la Kase. Cand il vazu se duse la el, tragandu-i o palma peste fata.
-Unde dracu sunt?! Vreau sa ma duci acasa imediat! Tipa nervos la el.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:47 pm

Statea relaxat pe tronul lui, bucurandu-se de prezenta acelor femei si pusti, asta pana cand pustiul isi facu aparitia si-l plezni destul de zdravan, fiind imediat mobilizat de catre gardieni, sclavii lui parand uimiti si agitati. Le ordona imediat sa-i dea drumul, pe un ton impunator si nervos, ducandu-si apoi mana spre locul lovit.
-Hmmm... dar stiu ca ai ceva tupeu sa ma pleznesti, Cole.
Chicoti malefic si de ridica lent de pe tronul sau, inaintand prin acele persoane ce stateau la picioarele lui si inca il priveau dornici, pervers, muscandu-si buzele inferioare.
-Vezi tu, frumosule, esti in lumea mea acum. Voi numiti locul asta Iad, daca nu ma insel insa eu prefer sa ii spun Taramul Mortii. Se pare ca, intr-un final, in acel conac chiar statea zeul mortii.
Ranji larg, trecandu-si o mana peste obrazul sau.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:50 pm

Marii ochii auzindu-l si imediat ii lua mana de pe obrazul lui.
-Am avut incredere in tine! M-am dezvirginat cu tine! Nu stiu de ce, dar am facut-o! Nenorocitu naibii! Tipa la el si-i trase un picior in junior, dar nu fugi, ramase in fata lui.
-Niciodata sa nu-ti mai pui mainile alea jegoase pe corpul meu! Ma trimiti acasa, imediat! Tipa nervos la el, abtinandu-se sa nu inceapa sa planga.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 12:57 pm

Stramba din gura cand facu acel gest, avand o expresie plictisita. Era Zeul Mortii, haos in persoana, cel ce crease durerea si tortura iar pustiul se astepta ca asta sa-l doara?
Nu paru deloc surprins cand acesta ii spusese despre faptul ca fusese virgin insa, inauntrul sau, Kase era foarte surprins.
-Odata ce-ai fost adus aici nu mai poti parasi taramul mortii. Nu poti muri, nu te poti ascunde, nimeni nu te poate salva de mine caci eu sunt stapan aici si eu vad si controlez totul. Saruturile mele au fost otravite cu o substanta dulce ce te-a facut sa iti pierzi controlul si sa ma vrei si ti-am indus o vraja sa ma iubesti dar se pare ca aceasta s-a dus.
Ofta adanc si printr-o miscare fulgeratoare il prinse de mana si de mijloc, lipindu-l de el.
-Nu poti scapa de mine. Imi aparti inca din clipa in care am intrat in tine, porti pe spate semnatura Mortii si daca vei indrazni sa ma inseli ea te va arde. Tu esti cel pe care l-am ales sa faca parte din haremul meu si pana si tu ei ajunge ca si ei.
Spuse malefic, ranjind la fel, aratand cu degetul spre ceilalti sclavi ai lui.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:00 pm

Privi spre acei sclavi. In niciun caz nu avea sa ajunga ca ei si Kase deja ii spusese o scapare. Nu avea de gand sa ramana cu el, il ura, dar dorea un singurul lucru din partea lui.
-Deci daca aici e Taramul Mortilor, inseamna ca toti ce mor se afla aici nu? Inseamna ca pot sa ma intalnesc cu cineva si sa vorbesc cu acea persoana? Intreba calm, dezlipindu-se de el, privindu-l cu scarba. Isi dadu seama ca nu avea de ce sa se enerveze. Kase nu va mai apuca o a doua partida, iar Cole prefera sa arda, decat sa ramana cu el
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:04 pm

-Aaah, deci vrei sa te intalnesti cu fostul tau iubit si sa ma inseli nu? Nu vrei sa fi ca si ei, nu vrei sa mi te daruiesti din nou, asa-i? Foarte bine atunci. Esti liber sa iti caut iubitul, sa ma inseli cu ei si sa lasi acel semn sa-ti arda pielea pana ce vei veni inapoi la mine si ma vei implora sa-ti alung durerea.
Le facu semn gardienilor sa il lase sa plece, in timp ce Kase se aseza inapoi pe tron.
-Bafta in cautarea ta. Aici sunt milioane de suflete ratacite insa, sper sa iti gasesti iubitelul in cele din urma.
Ii facu scurt cu ochiul, chicotind malefic.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:05 pm

Isi dadu ochii peste cap cand il auzi.
-Nu idiotule, vreau sa-mi caut familia care a murit din cauza mea cand aveam 10 ani. Asa ca daca esti un dulce, ceea ce nu esti, poate ma lasi sa-i vad. Macar atat sa faci bun pentru mine, idiotule! Ii zise pe un ton scarbit, privindu-l rece in ochi.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:09 pm

Il privi atent, dand indiferent din umeri. Se pare ca se inselase amarnic insa si Cole se insela in privinta lui Kase. El nu se schimbase insa, in fata tuturor, trebuia sa se comporte asa.
-Fie cum doresti.
Isi pocni degetele iar un nor negru de fum aparu in apropierea pustiului, foarte dens si foarte mare. Cand acesta se risipi, parintii pustiului erau acolo. Kase nu era un nemernic si tinea la Cole dar... nu putea face nimic acum ca sa isi schimbe imaginea in fata celorlalti. Insa, in curand avea sa o faca.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:12 pm

Cand isi vazu parintii zambi, incepand sa planga. Fugi la ei, imbratisandu-i, incepand sa-si ceara scuze pentru ce a facut si pentru ca au murit din cauza lui si sa-l ierte, sa nu-l mai urasca. Cei doi il consolau, plangand impreuna cu el. Ii tot ziceau ca nu-i vina lui, ca nu a facut nimic gresit si ca-l iubesc, mereu l-au iubit si tot ce au regretat a fost ca l-au parasit asa devreme, dar erau sigura ca fiiul lor va reusi sa supravietuiasca si singur.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:15 pm

Privea acea scena, usor incruntat, inchizandu-si scurt ochii. Se ridica de pe tron, inaintand, parintii pustiului aplecandu-si capul in semn de respect pentru Kase. Trecura de ei, apropiindu-se de usa, oprindu-se o cliap in loc.
-Fi fericit cu ei caci n-am sa-i trimit inapoi. Ei vor ramane la palat cu tine si vor fi scutiti de ispasirea pedepselor pe vecie.
Usile s-au deschis iar Kase a disparut din sala tronului. Odata ce acesta impunea un anume lucru, nimeni dar absolut nimeni nu-i calca cuvant deci, parintii lui chiar aveau sa ramana alaturi de el.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:21 pm

Fu mirat de gestul baiatului, dar acum nu-i pasa de asta. Parintii lui erau cu el si asta era tot ce conteaza. Ii duse in camera unde se trezi, asezandu-se pe pat, impreuna cu ei. Incepu sa le povesteasca tot ce a facut in acesti ani, de cand ei au murit. Cum a renuntat la scoala, cum era sa moara de doua ori din cauza drogurilor, cum si-a pierdut virginitatea cu o tipa si cand, tot, absolut tot, iar cand ajunse la Kase avea numai cuvinte pline de ura, cum ca si-a batut joc de el, l-a manipulat si ca-l va obliga sa-i devina sclav sexual. Le-a spus parintilor ca mai degraba arde decat sa ramane cu el, apoi ei incepura sa vorbeasca
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:25 pm

Ii cunoscuse pe acei oameni si inainte, cand ei au venit prima data in Iad. Cei doi il rugasera pe Kase sa-i crute fiul atunci cand va ajunge si el pe taramul mortii iar Kase le promisese ca asa avea sa faca caci in ei vazusera bunatate si multa dragoste fata de copilul lor, cum la nimeni nu mai vazuse pana atunci. Fusese atat de impresionat la acea vreme incat pana si pedeapsa le-au usurat-o desi, nu ar fi trebuit normal. Niciodata nu ar fi crezut ca fiul lor avea sa fie insusi Cole iar asta ii dadea dureri de cap. Se plimba pe coridoarele palatului, singur, pana ce iesi din acesta, ducandu-se la grajduri unde isi avea calul.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:28 pm

Dupa ce terminara discutiile cu ai lui dori sa iasa la o plimbare. Isi ceru scuze de la parintii lui si apoi iesi din palat, incepand sa se plimbe prin jur, nestiind pe unde mergea. intrase intr-un grajd, unde erau multi cai, adora animalele. Se duse la unul, incepand sa-l mangaie pe cap, era adorabil, caci era tot negru.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:32 pm

Cand intra in grajd, il vazu pe pusti acolo si se oprise in loc. Se parea ca lui Dante ii placea mult de blond, el fiind de-obicei un armasar foarte agitat si periculos insa acum parea a fi mai mult o mata caruia ii placea sa fie mangaiata.
-Il cheama Dante. A fost primul cal ce s-a nascut aici si de-atunci imi este cel mai bun prieten[.
Spuse acesta pe o voce normala, dulce chiar, ca cea folosita pe pamant, apropiindu-se de Dante, zambindu-i, acesta pufaind scurt.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 1:34 pm

Tresari cand il auzi pe Kase, apoi se departa de el si de cal.
-Mersi pentru parintii mei, dar trebuie sa plec. Zise indreptandu-se spre iesire. Nu suporta sa stea aproape de el, caci imediat ii venea sa planga. Chiar avuse incredere in el, il crezuse diferit, defapt era diferit, era zeul mortii ce naiba! Dar Cole chiar crezuse ca e diferit in sensul bun, nu in sensul macabru.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Tell the Devil I said Hi
Sus 
Pagina 3 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Presence :: Humans World :: Club-
Mergi direct la: