Divine Presence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Divine Presence

Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tell the Devil I said Hi

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorMesaj
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 EmptySam Ian 12, 2013 2:49 pm

Era sigur ca acel "fie cum zici tu" avea un alt inteles, iar Kase era sigur ca lucrurile vor iesi tot cum vor el. Din pacate si Cole era sigur de asta, nu ar fi in stare sa-l refuze pe Kase si stia ca daca va fi excitat il va lasa sa faca ce vrea cu corpul lui.
-Puiu, da eu vreau in pat. Ma cari? Intreba pe un ton dulce de copilas, privindu-l cu ochisori mari, de catelus plouat.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 EmptyLun Ian 14, 2013 5:52 am

Isi indrepta privirea spre el, inghitind in sec cand vazuse acei ochi, stiind foarte bine ca ei reprezentau una dintre slabiciunile lui. Ofta scurt, dand afirmativ din cap.
-In regula. Insa, imbraca-te. Nu cred ca ai vrea ca cineva sa ne vada goi.
Chicoti scurt, asteptand ca pustiul sa se ridice, ridicandu-se si el apoi, incepand sa se imbrace.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 EmptyLun Ian 14, 2013 6:06 am

Se ridica de pe baiat si isi trase imediat kimono-ul pe el. Dupa ce se imbraca si Kase ii sarit repede in brate, ducandu-si mainile dupa gatul lui. Zambea larg, inocent, ca un copil ce primise o acadea. Il saruta scurt pe buze, asteptand sa fie purtat pana in camera lor.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 EmptyLun Ian 14, 2013 6:07 am

Dupa ce termina sa se imbrace, si cand pustiul ii sarise in brate, Kase il prinsese bine, tinandu-l de parca ar fi fost o mireasa. Ofta adanc in sinea lui si se lasa sarutat, parasind sufrageria, indreptandu-se spre camera lor.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 EmptyLun Ian 14, 2013 6:08 am

zambetul de pe chipul lui nu disparu o clipa. Adora sa fie carat, iar faptul ca era Kase cel care il purta facea totul mult mai placut. Incepu sa-l sarute intr-una pe obraji, sau pe buze, ca multumire pentru ce facea
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
Tell the Devil I said Hi
Sus 
Pagina 13 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Presence :: Humans World :: Club-
Mergi direct la: