Divine Presence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Divine Presence

Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tell the Devil I said Hi

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:13 am

Nu il deranjau deloc acele zgarieturi; problema se punea ca totul era cu mult mai intens chiar si decat data trecuta, si ca in curand avea sa isi dea drumul. Marise ritmul, fiind mai rapid si putin mai brutal, lasandu-si capul pe spate atunci cand isi daduse drumul, gemand foarte tare, fiecare muschi incorandu-se.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:14 am

Cand Kase mari ritmul putea simti cum apogeul placerii avea sa-i cuprinda intreg corpul. Ajunse la orasm odata cu cel iubit, lasand un tipat de placere sa-i patrunda printre buze. Isi lipi apoi corpul de Kase, simtind cum lichidul lui i se lipi de abdomen. Statea cu capul pe umarul baiatului, cu buzele la gatul lui si respira cu greutate, incercand sa-si revina
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:25 am

Isi tinea mainile pe mijlocul blondului, avand ochii inchisi, respirand sacadat. Fusese grozav si simtea inca fiori in intregul corp. Il imbratisa strans, depunand un sarut tandru pe umarul pustiului.
-Ai fost grozav, scumpule.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:30 am

-Si tu ai fost grozav pui. Zise dupa ce respiratia ii reveni la ritmul normal. Isi ridica capul, privindu-l pe Kase cu un zambet pervers.Mai poti? Intreba incepand deja sa-si miste fundul, caci juniorul lui Kase inca se afla in el si dorea sa-l readuca la viata.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:32 am

Il privi usor confuz cand afisa acel zambet, strangand scurt din ochi in clipa cand pustiul incepuse sa se miste iar, mandria lui intarindu-se la loc. Era oare capabil sa spuna ''nu''? Nu prea credea asta. Se intinse pe spate, ducandu-si mainile la ceafa, ranjind larg.
-Daca o vrei, atunci va trebui sa te descurci singur.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:34 am

Stramba din gura cand auzi ca va trebui sa se descurce singur, dar intr-un fel ii convenea. Astfel reusea sa invete sa se miste, plus Kase avea sa fie satisfacut de Cole, fara ca el sa mai intervina.
Cand ii simti mandria complet treaza incepu sa se miste mai rapid, lasand gemetele sa-i paraseasca buzele
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:36 am

Scapa usoare gemete pentru inceput cand pustiul deja incepu sa se miste repede, ranjind. Deja invata cum sa fie un partener de-a dreptul perfect iar Kase adora faptul ca de data asta nu trebuia sa faca nimic decat sa profite de situatie si de placerea oferita.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:41 am

Isi duse iarasi mainile pe pieptul baiatului, pentru sprijin. Isi misca cum putea el mai bine posteriorul, fericit sa auda sunetele scoase de Kase, caci asta insemna ca face o treaba buna. Ii strangea din cand in cand pielea de pe piept intre degete, sperand sa nu intre nimeni peste ei
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:43 am

Il privea ranjitor, adorand sa-i priveasca chipul excitat. Acele miscari lasciva il scoteau din minti pe Kase, fiind al naibii de placut. Pustiul chiar se pricepea la chestia asta iar fundul lui era numai perfect acum pentru mandria lui Kase.
-Uugh...cand ai devenit..asaaa...aaahhh...buun?
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:47 am

Zambi fericit cand auzi vorbele baiatului. Se apleca la buzele lui, cuprinzandu-le intr-un sarut salbatic, jucandu-se posesiv cu limba lui, exact asa cum il saruta Kase pe el. Fundul continua sa si-l miste, la acelasi ritm, caci nu putea mai repede in pozitia asta, cel putin nu acum, cu timpul avea sa devina mai bun
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 11:50 am

Ii raspunse la sarut in stilul sau, punandu-si mainile pe fundul acestuia, strangandu-l intre degete, fara a se misca sau a-l ajuta cu miscarile. Trebuia sa o faca singur ca sa se invete caci, un sot bun, stia sa-si satisfaca sotul in toate modurile posibile.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 12:12 pm

Isi muta buzele pe gatul baiatului, sarutandu-l senzual, muscandu-l din cand in cand, dar fara sa-i lase semne. Isi indrepta spatele, pentru a putea mari ritmul miscarilor. Se bucura ca sotul lui nu intervenea, dar incepea sa-i fie frica ca nu isi va da drumul.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 12:14 pm

Ranji larg cand incepuse sa il sarute il acel loc, fiind foarte excitant. Iis retrase mainile, urcandu-le pe mijlocul acestuia cand isi indrepta spatele, muscandu-si buza inferioara.
-Uugh...m-mai repede...s-sunt...aproapee...
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 12:31 pm

Incepu sa se miste mai repede desi ii era cam greu. Inca nu se putea misca la fel de repede ca Kase, dar incerca, caci dorea ca sotul lui sa-si dea drumul datorita lu Cole. Si-ar fi chinuit oricat corpul, pentru placerea de a-l face pe Kase sa ajunga la orgasm. El numai reusi sa se abtina, asa ca se elibera, scapand un geamat puternic printre buze.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 12:48 pm

Se libera si el odata cu Cole, arcuindu-si spatele, strangand din ochi. Gemuse puternica, lasandu-si capul pe spate, umplandu-l pe pusti cu acel lichid, spatele lui revenind la pozitia initiala. Respira greu insa, fusese al naibii de bine.
Incepuse sa chicoteasca, ducandu-si o mana pe chipul lui Cole.
-Asta...m-a dat complet pe spate.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:10 pm

Ii zambi lui Kase, cand chipul lui fu atins de baiat, apoi se lipi de el, respirand greu.
-Am... obosit. Spuse printre gafaieli. Isi simtea tot corpul greu, deja stia ca va avea febra musculara, sau ca va merge putin cracanat dupa asta, dar nu-i pasa. Il facu pe Kase sa-si dea drumul si doar asta conta.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:12 pm

Chicoti usor, strangandu-l la propiul piept, mangaindu-i tandru spatele. Nu se asteptase deloc la aceasta a doua partida surpriza din parte pustiului dar era al naibii de incantat.
-Vezi? De-asta te iubesc atat de mult.
Ii saruta crestetul capului, iesind apoi din el.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:17 pm

-Si eu te iubesc enorm de mult pui! Zise fericit, apoi se facu comod pe baiat, stand cu capul pe pieptul lui. Daca indraznesti sa ma ridic te musc si vorbesc serios! Eu numai fac nicio miscare! Zise serios si hotarat.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:28 pm

Incepu sa rada cand auzi ceea ce spusese, dand apoi negativ din cap.
-Nu am de gand sa ma ridic prea curand. Stau foarte bine aici si nu mai am deloc energie decat, poate, pentru o alta partida.
Incepuse sa rada de-a dreptul amuzat, oftand apoi la sfarsit, acel de oftat pe care il faci dupa ce ai ras prea mult.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:31 pm

Ridica capul cand auzi de o alta partida, uitandu-se serios la el.
-S-o crezi tu! Fundul meu e inchis pentru noaptea asta, sa-ti fie clar!Zise privindu-l serios in ochi. In niciun caz numai avea energie de inca o partida, chiar daca el nu ar fi muncit deloc.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:32 pm

-Am glumit, am glumit. Mi-a ajuns pe ziua de astazi.
Il saruta scurt pe buze, continuand sa-i maseze spatele, simtindu-se foarte bine in acea pozitie relaxanta, dupa doua partide atat de super.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:38 pm

Ii raspunse la sarut, asezandu-si la loc capul pe pieptul lui, fericit ca baiatul numai dorea inca o partida.
-Maine numai tu muncesti.Zise nerabdator, incepand sa faca cerculete cu un degete, pe abdomenul lui
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:40 pm

-Inteles, maine am sa fac eu toata treaba dar, te avertizez ca de azi am trecut la un nivel mai complex asa ca, mai bine te-ai pregati pentru ce va urma.
Ranji larg, fiind sigur pe ceea ce spusese. Acum Kase devenise un adevarat pervers din cauza pustiului si avea sa-i demonstreze de ce era el cu adevarat in stare.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:44 pm

-Daca ai de gand sa devii brutal pune-ti pofta-n cui. Deja ma doare fundul numai de la atat, asa ca pana ma mai largesc o sa ramai la pasional. Zise hotarat, dandu-i un mic sarut pe piept.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 EmptySam Ian 12, 2013 2:46 pm

Stramba dn gura cand il auzi, dand indiferent din umeri. Pana la urma, cand pustiul va fi prea incins ca sa-l refuze, lucrurile vor iesi tot asa cum Kase vroia insa, acum il lasa in pace sa se bucure de acele clipe.
-Fie cum zici tu, scumpule.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
Tell the Devil I said Hi
Sus 
Pagina 12 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Presence :: Humans World :: Club-
Mergi direct la: