Divine Presence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Divine Presence

Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tell the Devil I said Hi

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:16 am

Se dezlipi de Kase, cand cancelarii veni sa-l ridice. Il lasa in pace, caci stia ca el nu este in stare sa-l duca singur, iar cancelarii aveau mai multe sanse de reusita. Era confuz, neintelegand exact ce vrea sa zica Kase, era sigur ca acea durere de mai devreme nu era tot pretul ce a trebuit sa-l platesca, dar avea sa afle de la el tot, atunci cand sotul lui isi va reveni. Isi sterse lacrimile, hotarat sa devina mai puternic, sa se poata apara si singur, ca astfel de lucruri sa nu se mai intample niciodata.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:19 am

-Sa mergem Cole.
Ii spuse pustiului, lasandu-se ajutat de cancelari ca sa mearga. Nu dura mult pana ce au ajuns la palat, lasandu-i pe doctori sa se ocupe de el. Statea in sufragerie, avand doar pantalonii in stil samurai pe el, fiind la bustul gol. Acum se simtea mai bine din cauza serurilor luate insa, tot mai era putin slabit. Era inconjurat de servitori si de cancelari, Cole stand cu el pe divan.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:22 am

Dadu afirmativ din cap si-l urma pe Kase. Se aseza langa el, cand ajunse la palat, lasand doctorii sa se ocupe de sotul lui, ramanand tacut. Avea privirea plecata si picioarele asezate in stil turcesc. Astepta sa ramana singur cu Kase, caci nu-i placea ca lumea sa-i auda discutiile. Incepu sa gandeasca ca ar fi fost mai bine sa fie lasat cu Thor, astfel Kase nu ar fi patit nimic. Poate era mai bine sa nu se fi indragostit de el. Isi dorea ca atunci cand s-au casatorit clepsidra sa fi curs, poate ar fi fost mai bine.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:24 am

Observandu-l atat de abatut pe Cole, le facu semn celorlati sa plece, in scurt timp ramanand doar ei doi acolo.
-Nu esti deloc in apele tale Cole. Vrei sa vorbim despre ceva?
Intreba in timp ce se uita spre el, stand usor aplecat, cu mainile impreunate ca intr-o rugaciune, tinandu-si bratele pe picioare.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:26 am

Cand ii auzi vocea isi ridica privirea, observand ca au ramas singuri. Il privea trist pe Kase, lacrimile incepand sa-i curga iar.
-Ar fi trebuit sa ma lasi acolo. M-as fi omorat si as fi ajuns tot aici. Murmura plecandu-si iarasi ochii.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:29 am

Mari surprins ochii cand il auzi, mai ales cand incepu sa planga.
-Cole, ceea ce spui este gresit. Daca ai fi facut asta, cum crezi ca mi-as fi putut-o ierta vre-odata? Chiar daca ai fi murit si ai fi ajuns iar aici, lucrurile n-ar mai fi la fel. Haide, nu spune asa ceva.
Isi duse mana pe spatele lui, mangaindu-l tandru.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:30 am

-Dar nu-i corect! Ar fi fost tot la fel, doar ca numai eram om! A trebuit tu sa suferi din cauza ca sunt eu slab si n-am fost in stare sa ma apar! Mai bine nu ma indragosteam de tine! Zise vinovat, lacrimile incepand sa-i curga si mai repede.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:32 am

Inima il fulgera cand auzise ceea ce Cole spusese, un rand de lacrimi curgandu-i pe obraji. Era socat, asta se putea citi pe chipul sau foarte usor insa, era si ranit. Auzise ceea ce sperase ca nu va auzi vre-odata si parca sacrificiul lui fusese in van.
-Am facut asta pentru ca te iubesc, nu pentru ca am fost obligat...
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:35 am

Se uita la Kase, marind ochii cand ii vazu lacrimile. Il saruta scurt pe buze, stergandu-i lacrimile cu un deget.
-Si eu te iubesc pui, mult de tot! Dar nu suport sa vad ca suferi din cauza ca eu sunt slab! Zise imbratisandu-l strans. O sa devin mai puternic, iar asta nu se va mai intampla niciodata! Spuse hotarat
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:38 am

Isi lasa lacrimile sterse si il cuprinse in brate, tinandu-l la pieptul sau, intre picioarele sale.
-Nu, Cole. Nu vreau asta de la tine. Vreau sa fi aici cu mine si sa ma lasi sa te apar. Ce fel de sot ti-as mai fi daca te-as lasa sa te aperi singur? Uita-te la mine: sunt plin de aceste semne negre caci asa trebuia sa fie. Sunt unul dintre cei mai batrani Zei si era de datoria mea sa fac parte din Consiliu insa, am fugit mereu de asta. Dar acum trebuie sa fiu responsabil. Nu este deloc vina ta, scumpule.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:42 am

Il privea in ochi, ascultandu-l cu atentie. Ii oferi un sarut pasional, apoi zambi.
-Dar, dar nu-i corect sa ma aperi tu mereu. Ador sa ma aperi, dar nu ma pot baza mereu pe tine. Iar acum ai acceptat sa faci ceva ce nu ti-ai dorit niciodata, din cauza mea. Zise oftand.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:46 am

Ii raspunse la sarut, zambindu-i. Dadu negativ din cap, mangaindu-i chipul fin.
-Nu e adevarat, Cole. Acum fac ceea ce trebuie sa fac. Am fost iresponsabil si ziua de azi m-a maturizat, m-a facut sa realizez cat de multa nevoie am de tine si ca daca tu nu ai fi, viata mea nu ar mai avea sens. Vreau sa te apar, sa fiu puternic pentru tine, sa te fac fericit. Tu doar stai langa mine si zambeste ca pana acum si iubeste-ma cum numai tu sti sa o faci.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:52 am

Zambi auzindu-l si-l saruta pasional pe buze.
-Bine, atunci asta am sa fac si sa stii ca te voi iubi mereu, mereu! Si in fiecare zi din ce in ce mai mult si n-am sa-ti fac probleme si am sa te fac fericit! Spuse vesel, imbratisandu-l strans. Imi pare rau ca am zis ca mai bine nu ma indragosteam de tine. Nu regret ca te iubesc, sunt fericit ca te iubesc!
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:53 am

Ii raspunse pasional la sarut, strangandu-l protector la pieptul sau, zambind larg la auzul acelor cuvinte atat de dulci.
-Si eu te iubesc Cole, foarte mult insa...corpul meu ti-a cam dus dorul, daca sti ce vreau sa spun.
Ranji larg si pervers, privindu-l strengar pe blond.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:57 am

Zambi larg auzindu-l, surazand.
-Pai atunci ar trebui sa le oferim corpurilor ce doresc nu? Ca si al meu te cam doreste si nu stiu cat il mai pot stapani. Aici sau in dormitor? Intreba zambind pervers, incepand apoi sa-l sarute suav pe gat.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 9:58 am

-Mmmm... nu mai astept pana in dormitor. Hai sa o facem chiar aici.
Spuse acesta cu un rajet larg cand pustiul incepuse sa-l sarute pe gat, punandu-si mainile pe sezutul lui, incepand sa-l maseze. Acum chiar avea chef de perversitati, nu giugiuleli sau chestii romantice.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 10:04 am

-Si cu lubrifiantul cum facem? Ai si aici? Intreba si apoi ii musca usor pielea gatului, fara sa lase vre-un semn. Isi dadu repede kimono-ul jos, ramanand doar in boxeri. Incepu sa-si miste fundul, stand exact pe mandria baiatului. Adora sa o simta cum se intareste, asta facand-o si pe a lui sa prinda viata
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 10:09 am

-Ceva imi spune ca nu va fi nevoie de el.
Isi musca buza inferioara atunci cand pustiul se dezbraca si cand incepu sa se frece de mandria lui Kase, simtindu-se grozav, aceasta intarindu-se din ce in ce mai mult. Isi lipi buzele de cele ale pustiului, sarutandu-l aproape salbatic.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 10:12 am

Era mirat de felul cum il saruta Kase, dar ii placea. Se vedea ce mult il dorea, iar asta ii umplea inima de bucurie. La sfarsitul sarutului ii musca buza inferioara, apoi se ridica de pe el. Ii trase pantalonii si boxerii jos, apoi scapa si el de ai lui. Se urca iarasi pe baiat, dar ii era frica sa se apese pe mandria lui, nedorind sa-l doara. Hotara sa-l mai sarute putin, pana isi facea curaj
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 10:14 am

Isi lasa buza muscata, ranjind larg si il lasa pe Cole sa-l dezbrace, ducandu-si iar mainile pe fundul lui. Ii raspunse la sarut in timp ce mainile sale se mutara la intrarea pustiului, incepand sa se joace cu ea, sa-l penetreze cu degetele si sa-l pregateasca cat de bine posibil, asta fiind lubrifiantul natural.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 10:18 am

Scapa mici icnete de placere, cand ii simti degetele cum se jucau in interiorul lui. Cand fu pregatit ii lua degetele de la intrarea lui si se apasa pe mandria baiatului, astfel incat aceasta sa intre pana la capat. Isi arcui spatele, lasand un geamat puternic la iveala. Incepu sa-si miste fundul, gemetele incepand sa-i paraseasca din ce in ce mai repede buzele. Realiza ca lumea sigur il auzea, asa ca-si duse mana la gura, pentru a-si opri gemetele.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 10:23 am

Isi musca buza inferioara, lasandu-si capul pe spate atunci cand pustiul se penetra, simtindu-se intens si groaznic de placut. Gemete scurte incepura sa-i paraseasca gura iar Kase isi duse mainile pe spatele lui Cole, incepand sa se miste si el, astfel placerea crescand in intensitate. Se ducea adanc, cat de adanc putea, simtind cum locul acela ii inghitea in intregime mandria, strangand-o si creandu-i placere.
Isi intinse mana ca sa i-o dea pe cea a pustiului de-oparte, vrand ca el sa geama cat de tare putea, fara sa ii pese ca avea sa fie auzit.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 10:30 am

Cand Kase ii lua mana de la gura sunetele de placere incepu iarasi sa invadeze camera, acoperind orice sunet din aceasta. Ii placea ca nu trebuie sa se abtina, caci asta era greu, avand in vedere placere ce ii acapara tot corpul, facandu-l sa se simta ca in al noualea cer. Gemetele lui deveneau din ce in ce mai puternice, cu fiecare marire de ritm, mai avand putin pana sa ajunga la tipete de placere.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 10:33 am

Stranse din ochi caci era mai mult decat grozav si impingea puternic in pusti, ducandu-se pana la capat si aproape de varf. Il tinea de fund ca sa-l ajute cu miscarile, concepand un nou sarut pasional, jucandu-se in voie cu limba acestuia, sugandu-i-o posesiv, rupand sarutul cand nu mai avusese aer. Gemea si el destul de tare caci nu putea sa se abtina si nici nu vroia sa o faca.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 EmptySam Ian 12, 2013 10:51 am

Ii raspunse pasional la sarut si isi muta mainile pe pieptul baiatului, fiindu-i mult mai usor sa se miste astfel. Din cand in cand ii oferea cate o mica zgarietura pe piept. Pe langa acele semne de pe corpul lui, Kase avea sa fie mereu plin de zgarieturi, din cauza lui Cole, dar nu se putea abtine, placerea fiind mult prea mare
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Tell the Devil I said Hi
Sus 
Pagina 11 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Presence :: Humans World :: Club-
Mergi direct la: