Divine Presence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Divine Presence

Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tell the Devil I said Hi

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:23 pm

Ranji rautacios, malefic chiar dupa ce ii facu semnul, incepand sa se miste si el, impingand ceva mai repede si mai puternic. Fusese romantic destul, nu mai putea rabda, nu mai putea indura atata excitare asa ca trecuse la adevarata actiune.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:32 pm

Isi du mainile pe spatele baiatului, mangaindu-l fin. Cand acesta mari ritmul incepu sa tipe de placere, fiind sigur ca sunetele scoase de el se auzeau si inafara cemerei. Unghiile lui ii provocau baiatului zgarieturi pe spate.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:33 pm

Simtise acele zgarieturi foarte bine insa era prea excitat ca sa le dea importanta. Continua sa se miste in el repede si salbatic chiar, fiind o experienta de neuitat: atat de intensa, atat de placuta incat simtea ca avea sa o ia razna. Nu mai rezistase prea mult si intr-un final isi dadu drumul, umplandu-l si gemand puternic.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:43 pm

Ajunse la orgasm odata cu el, scapandu-i numele printre buze, sub forma de geamat. Se lasa apoi pe spate, respirand cu dificultate.
-Asta a fost... cea mai buna partida din viata mea!Zise fericit, dupa ce respiratia ii reveni la normal.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:45 pm

Kase ramase in fund, incercand sa isi regleze respiratia care parca o luase complet razna, ranjind larg cand il auzi.
-Asta... chiar a fost ceva...
Chicoti amuzat si se intinse pe spate, simtindu-se ca in al 9-lea cer, atat de bine fusese.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyJoi Ian 10, 2013 3:33 pm

isi lasa capul pe pieptul lui, incepand sa-i traseze cerculete pe abdomen, cu un deget.
- pana la urma secretia ta a fost de vina. poate sunt alergic la ea. zise fericit, neavand cum sa fie altfel dupa o asemenea partida
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 3:27 am

Isi duse o mana dupa umarul lui, lasandu-l sa stea asa cum dorea, tinandu-si cealalta mana sub ceafa, privind zambitor tavanul.
-Asta chiar nu s-a mai intamplat pana acum. Noroc ca totusi ai fost ceva mai larg de data asta si ca lubrifiantul a fost bun.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 7:33 am

Ii dadu un mic sarut pe pielea pieptului, asezandu-si la loc capul apoi.
-Macar putem face dragoste fara sa lesin, desi fundul ma doara tare! Zise oftand la final. Ai tigari? Intreba ridicandu-si capul, privindu-l pe baiat in ochi. Mereu simtea nevoia sa fumeze dupa o partida
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 7:37 am

Cu durerea nu ar fi o problema caci odata ce avea sa se obisnuiasca, aceasta va disparea iar Kase stia ca avea sa se obisnuiasca avad in vedere cat de des or vor face. Se ridica putin ca sa intinda pana la noptiera de langa pat, scotand de-acolo un pachet de tigari si bricheta, aprinzand o tigare pe care o plasa intre buzele blondului, aprinzandu-si si el apoi una.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 7:39 am

ZAmbi fericit cand vazu ca are tigari. Lua tigara si apoi se dezlipi de baiat, intinzandu-se pe spate, langa el. Ii era mult mai usor sa fumeze astfel.
-Stii, a fost mult mai bine ca data trecuta. Imi amintesc si de data trecuta, pana am lesinat si nu a fost asa placut ca acum. Zise fericit
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 7:42 am

-Acum e vorba de dragoste, scumpule. Fara vraji, fara nimic si asta face partidele speciale. Pentru mine a fost grozav si crede-ma, dupa mii de ani in care tot fac asta, sunt de-a dreptul uimit. Insa, era de-asteptat avand in vedere ca tu imi esti partener.
Ranji larg, fiind de data asta un ranjet satisfacut, continuandu-si tigarea.
-Mai incolo va trebui sa fac o calatorie pana in Padurea Demonilor. Vrei sa mergi cu mine?
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 8:01 am

Era fericit sa auda acele cuvinte din gura lui Kase. I se umplea inima de bucurie, stiind ca baiatul e satisfacut, astfel era sigur ca nu avea intentii sa-l insele.
-Ce trebuie sa faci acolo? Da merg. Spuse el zambitor, privindu-si fascinat sotul. Il adora pur si simplu.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 8:03 am

-Demonii de-acolo se ocupa de tot felul de lucruri: armuri, sabii, arme, potiuni si alte chestii de-astea. Le-am spus sa-mi faca o noua sabie, o katana si trebuie sa ma duc sa o iau, asta daca imi va placea.
Explica el calm, terminandu-si tigarea, aruncand-o direct pe geamul deschis, avand o tinta impecabila din nou.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 8:05 am

Isi termina si el tigara, dar stia ca nu are nicio sansa sa arunce pana acolo, asa ca cobora din pat si se du la geam, aruncand tigara. Se intoarce la Kase, asezandu-si capul pe pieptul lui.
-Merg! Zise zambitor si il saruta pasional pe buze, apoi se ridica din pat. Cu ce ma imbraC? Intreba curios, caci nu avea haine aici
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 8:16 am

Il privi atent cand se ridicase, pastrandu-si un zambet dulce si satisfacut pe buze, ca apoi, cand s-a intors, ii raspunse pasional la sarut. Se ridica in sezut cand pustiul se ridica din pat, aratand cu degetul spre dulap.
-Ai toate modelele de kimono-uri acolo caci, aici doar asta vei purta. Si vom merge cu trasura, nu o sa dureze chiar atat de mult sa ajungem acolo si asa mai vezi si tu imprejurimile.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 9:38 am

Ofta cand auzi ca tot ce avea sa poarte erau kimono-urile. Nu era un mare fan al acestora, dar nu avea ce sa faca. Se indrepta spre dulap si scoase primul kimono care-i cazu la mana, tragandu-l imediat pe el. Sari apoi in pat, langa Kase si-l saruta pasional pe buze.
-Eu sunt gata. Zise fericit, intinzandu-se pe spate, langa baiat.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 9:46 am

Il urmarea cu privirea in timp ce se schimba, chicotind amuzat atunci cand sarise in pat. Ii raspunse la sarut si se ridica si el, imbracandu-se cu haine ce aminteau de samuraii razboinici, aranjandu-si putin parul. Chemase o servitoare si ii spusese sa faca pregatirile pentru plecarea lor, intorcandu-se la Cole.
-Sa mergem afara. Trebuie sa le spui alor tai ca plecam.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 9:49 am

Isi musca buza inferioara cat timp Kase se schimba. Avea un corp asa de bun! Dadu afirmativ din cap, trezindu-se din fanteziile lui erotice cu sotul sau. Se ridica din pat si-l lua de mana, indreptandu-se spre iesirea din palat, pentru a-si gasi parintii. Acestia se aflau in fata palatului. Le spuse ca pleaca si cei doi le spusera sa fie atenti si sa aibe un drum placut. Se intoarse la Kase si-l privi, asteptand sa fie indreptat spre locul de unde aveau sa ia trasura.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 10:08 am

Ii stranse tandru mana si il urma pana afara. Isi saluta parintii si le multumira, apoi il lua pe cole si se indrepta spre trasura trasa de doi cai negrii imensi si foarte frumosi, unul dintre ei fiind Dante. Ii deschise usa trasurei si astepta ca pustiul sa intre, intrand si el apoi.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 10:10 am

Il urma pe kase, vazandu-l pe Dante, care era tare adorabil. Urca in trasura si dupa ce se aseza si Kase isi lasa capul pe umarul lui. Degetele de la o mana le impletici cu ale baiatului, avand un zambet dulce pe buze.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 10:14 am

Il alsa sa stea cum vroia, strangandu-l usor de mana, zambind larg.
-Sa nu sperii daca vei vedea demoni sau monstrii in drumul nostru; nu uita pe ce taram te afli si nu uita ca acum si tu il stapanesti deci, nu vei pati absolut nimic. Ei te vor trata ca pe un adevarat stapan ce esti.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 3:27 pm

Il asculta pe baiat, apoi isi ridica capul de pe umarul lui, privind prin jur.
-Eu am ramas tot om nu?Intreba curios, desi era sigur de un raspuns afirmativ din partea baiatului, doar nu deveneai zeu degeaba.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 3:32 pm

-Da, tot om esti. Nu ai puteri speciale insa nici nu poti muri caci, tot aici a-i ajunge oricum. Doar ca acum esti stapan peste taramul asta, atata tot.
Ii explica in timp ce isi indrepta privirea spre peisajul de-afara, zambind satisfacut de ceea ce vedea.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 3:34 pm

Murmura un "aham", admirand peisajul.
-Stii, nu as fi crezu ca Iadul arata asa bine. M-ai surprins placut, casa ta chiar e super. Zise zambind larg, apoi isi aminti de conac, mintea lui mutandu-se apoi la motivul pentru care Kase fusese pe pamant. De acum numai trebuie sa te intorci pe pamant nu?Intreba privindu-l serios.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 EmptyVin Ian 11, 2013 3:36 pm

-Locul asta e o combinatie intre Raiul si Iadul vostru mai exact, oarecum.
Ii explica ca sa inteleaga mai bine, privindu-l atunci cand ii adresase acea intrebare, dand negativ din cap.
-Acum ca te-am gasit nu, nu mai are nici un rost sa ma intorc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Tell the Devil I said Hi
Sus 
Pagina 8 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Presence :: Humans World :: Club-
Mergi direct la: