Divine Presence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Divine Presence

Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tell the Devil I said Hi

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyMier Ian 09, 2013 4:07 pm

Cancelarii ramasera de-a dreptul stupefiati cand au auzit, incepand sa se agite pentru a incepe pregatirile, intr-un final ajungand sa loveasca unul de atul.
-Sunt inconjurat de idioti...
Ofta adanc in timp ce se aseza pe scaunul de la birou, continuand sa-si priveasca secretarii debitoci.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyMier Ian 09, 2013 4:09 pm

Cobora cu parintii lui in sala de tron, ducandu-se repede la viitorul lui sot.
-Cu ce ma schimb? Intreba curios, sarutandu-l apoi scurt pe buze. Nu se putea abtine sa nu-i atinga buzele, erau adorabil de delicioase.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyMier Ian 09, 2013 4:14 pm

Isi privi sotul cand isi facu aparitia, zambind larg, raspunzandu-i la sarut.
-Cancelarii vor duce ambele kimonouri in camera ta si niste servitoare ne vor ajuta sa ne imbracam. Acum, ce-ar fi sa-i lasam pe cancelari sa se agite incontinuare iar noi patru sa mergem sa bem ceva in sufragerie?
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyMier Ian 09, 2013 4:17 pm

Dadu afirmativ din cap, urmandu-l apoi in sufragerie, parintii lui venind din spatele lor. Lua un loc pe canapea, stand turceste, cu capul pe umarul lui Kase.
-Ma bucur ca m-ai ales pe mine. Zise fericit, impleticindu-si degetele de la o mana cu ale lui.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyMier Ian 09, 2013 4:19 pm

Se aseza pe canapea si porunci sa li se aduca de baut, servitoarele ocupandu-se de asta. Zambi larg si ii stranse usor mana pustiului, privindu-l cu coada ochiului.
-Ma bucur ca m-ai acceptat.
Iis privi socrii si le zambi larg, aplecandu-si capul in fata, asta fiind cel mai mare semn de respect pentru cineva de-aici, atunci cand insusi zeul isi apleca capul in fata lor.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyMier Ian 09, 2013 4:21 pm

-Esti dulce si ma faci fericit, nu aveam cum sa nu te accept. Zise dandu-i un pupic pe obraz, apoi isi privi parintii, care pareau fericiti. Daca nu l-ar fi intalnit pe Kase acum nu ar fi putut fi aproape de ei. Kase pur si simplu ii oferea tot ce avea nevoie, iubire din partea lui si iubire parinteasca, ceea ce numai avuse de 8 ani.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyMier Ian 09, 2013 4:28 pm

Zambise si lua paharul cu bautura lui preferata: Black Angel. Inchina pentru acea zi memorabila, multumindu-le parintilor lui Cole ca-l nascuse, multumindu-i si lui Cole ca-l iubea si ca ii acceptase cererea, dand paharul pe gat, strangand din ochi. Aici, bautura asta era cu mult mai puternica fata de cea din lumea oamenilor si o adora.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 12:15 am

Zambise cand Kase vorbi, privindu-l fascinat. Nu si-ar fi inchipuit vreodata ca un Zeu al Mortii poate fi asa bland, asa iubaret, daramite sa se indragosteasca tocmai de Cole. Kase era tot ce-si dorise vreodata, dulce, adorabil, iubaret, bland, dar puternic, fiind in stare sa-l apere de orice. In bratele lui se simtea in siguranta, stiind ca, atata timp cat e alaturi de el, nu va pati nimic niciodata. Isi privea parintii, ce pareau mandri de el si fericiti pentru viitori insuratei. Se du la parintii sai si-i imbratisa, multumindu-le ca i-au dat viata. Daca nu ar fi fost ei parintii lui sigur n-ar fi ajuns sa-l cunoasca pe Kase, sa se indragosteasca de el si sa-l doreasca pentru eternitate. Isi reia locul de langa baiat, privindu-l iubaret, apoi il imbratiseaza strans.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:07 am

Il urmari tot timpul cu privirea pe blond, zambind larg. Nu sar fi gandit ca va fi asa de fericit vre-odata, mai ales intr-un loc ca asta. Cand vorbesti de Iad, vorbesti de suferinta eterna, de tortura, de tipete si urlete, de suflete condamnate pe veci, mizerie si desfranare dar nu era deloc asa. Locul asta era diferit acum ca pustiul era langa el si totul avea sa se schimbe pe veci acum. Il imbratisa si el strans, trecandu-si o mana pe obrazul lui fin, facandu-i scurt cu ochiul.
-Esti cel mai minunat lucru ce mi s-a intamplat vre-odata.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:09 am

Zambi larg cand il auzi pe baiat, privindu-l in ochi. Il saruta pasional pe buze, muscandu-l usor de buza inferioara, la final.
-Cand ni se aduc kimono-urile?! Vreau sa fii al meu mai repede! Zise el nerabdator, privind prin jur, dupa cancelari, sau oricine cu kimono-uri in mana
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:15 am

Ii raspunse la sarut, chicotind amuzat cand il auzise. Nu credea ca avea sa fie atat de nerabdator sa-l aibe insa, nici Kase nu mai rezista prea mult.
-Cred ca deja le-au dus in camera. Mai ine am merge si ne-am schimba. Ceremonia este aproape gata si oricum nu va dura mult.
Ii facu cu ochiul si se ridica, scuzandu-se de la parintii acestuia, chemand doua servitoare ca sa vina cu ei. Il pe Cole de mana, ducandu-se in camera, urmati de cele doua.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:18 am

Se scuza si el fata de parinti, apoi il urma fericit pe Kase. In sfarsit avea sa imbrace kimono-urile, apoi inca ceva timp si baiatul era doar al lui si nimic nu-i va mai putea desparti vreodata. Intrase in camera, observand doua kimono-uri. Unul parea mai feminin si avea vaga impresie ca acela va fi al lui.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:21 am

Intra si el in casa, privind kimonourile, abtinandu-se sa nu rada cand vazu ca cel feminin era mai mic, deci masura lui Cole.
-Se pare ca pozitiile au fost alese deja.
Chicoti scurt caci nu indrazni sa rada, apropiindu-se de pat. Incepuse sa se dezbrace, lasandu-si intregul corp la vedere, pastrandu-si totusi boxerii. Una dintre servitoare incepuse sa-l ajute sa imbrace kimono-ul, piesa cu piesa.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:23 am

Ofta, dar se asteptase la asta. Era logic ca el va fi mireasa, caci Kase era barbatul in aceasta relatie, dar lui ii convenea. Mereu isi dorise un barbat care sa-l domine, sa fie masculul relatiei, caci lui ii placea sa fie mai copilaros, avand de multe ori apucaturi feminine. Se dezbraca si el pana la boxeri, lasand servitoarele sa-i puna kimono-ul.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:26 am

Odata ce kimono-ul rosu cu imprimeuri de dragon a fost imbracat, Kase isi indrepta privirea spre Cole, zambind larg caci ii statea foarte bine. Amandoua erau kimono-uri pe care imparatii Japoniei le purtau de-obicei insa, al lui Cole era mai finut, ca de femeie.
-Arati fantastic.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:29 am

Dupa ce fu imbracat zambi, ii statea bine,dar tot il enerva ca era asa feminin. Isi lua o alura de diva, mergand spre Kase.
-Mersi iubire, nici tu nu arati rau. Spuse pe un ton feminin, de diva, tuguindu-si buzele, facand un bot de rata, totul in gluma.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:32 am

Incepu sa rada copios cand vazu ceea ce facea, sarutandu-i buzele tuguiate. Era atat de dragut incat l-ar fi mangat cu tot cu fulgi, asta daca ar fi avut. Il lua de mana si parasi camera, cancelarii fiind si ei imbracati festiv la fel ca si parintii lui Cole, toti indreptandu-se spre altar unde ceremonia avea sa aibe loc. In fata altarului erau doua perne; Kase se aseza in genunchi pe cea din partea stanga, privind spre altar unde era clepsidra cu sange.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:34 am

Zambi larg, terminand cu jocul de-a "diva", apoi il urma, vazand ca toti erau imbracati pentru nunta. Se aseza pe perna din dreapta, in genunchi, privind altarul, in special clepsidra cu sange. El trebuia sa bea de acolo? Dar sangele avea gust naspa. Nu avea ce face, trebuia sa faca asta, caci altfel Kase nu ar fi doar al lui.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:38 am

Cancelarii incepura slujba in timp ce Kase continua sa priveasca acea clepsidra. La un moment dat, el si cu blondul vor trebui sa o intoarca, iar daca sangele nu va curge atunci ei erau casatoriti insa, daca sangele va incepe sa curga, atunci totul s-a sfarsit. Cancelarii le explica asta la sfarsitul ceremoniei, Kase punandu-si o mana pe clepsidra, asteptand ca si Cole sa faca asta si sa intoarca clepsidra amandoi odata.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:42 am

Era fericit ca slujba incepu, inca putin si Kase era al lui. Isi puse si el mana pe Clepsidra, fara sa-i faca griji, fericit ca nu trebuia sa bea sange, ci doar sa intoarca clepsidra. Stia ca sangele nu va curge, cel putin din partea lui, caci il iubea sincer pe Kase si il dorea pentru eternitate. Intoarse clepsidra impreuna si zambi larg, fericit, cei doi fiind casatoriti.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:45 am

Se incrunta usor atunci cand intoarse clepsidra, zambind larg cand sangele nu curse si ramase pe loc, anuntand ca de-acum erau parteneri pentru eternitate. Toti incepura sa ovationeze iar Kase ii apuca chipul lui Cole intre palme, sarutandu-l pasional caci in sfarsit era numai si numai al lui.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:48 am

Ii raspunse pasional la sarut, ducandu-si mainile dupa gatul lui, fericit ca acum il avea doar pentru el si nimeni numai avea dreptul sa-l atinga pe Kase. Plus, acum puteau sa se retraga in dormitor si sa-si consume casnicia.
-Stii, o casatorie trebuie consumata. Ii sopti privindu-l apoi inocent, fluturandu-si genele.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:51 am

Continua sa-l sarute pasional pana ce aerul devenise o problema, oprind sarutul. Il asculta atent, ranjind larg, ridicandu-se in picioare. Il lua pe Cole in brate ca pe o mireasa, anuntandu-i pe toti ca ei se retrageau insa, aveau sa vina la petrecerea de diseara. Incepuse sa mearga, indreptandu-se spre camera lor.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:55 am

Isi du mainile dupa gatul lui, lasandu-se purtat de baiat, dand vesel din picioare, fiind nerabdator sa il aibe pe Kase. Fu intins in pat de catre baiat si-l saruta pasional pe buze, incepand sa-i desfaca kimono-ul.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 EmptyJoi Ian 10, 2013 2:59 am

Il intinse pe pat, incepand sa-l sarute pasional in timp ce-l lasa sa-i dea jos kimono-ul, facand acelasi lucru si pustiului pana ce doi ramasesera in pielea goala. Kase se sprijini in maini, privindu-si iubitul, muscandu-si buza inferioara in timp ce ranjea larg, lipindu-si buzele de gatul acestuia, incepand sa-l trateze gentil.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Tell the Devil I said Hi
Sus 
Pagina 6 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Presence :: Humans World :: Club-
Mergi direct la: