Divine Presence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Divine Presence

Real Rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tell the Devil I said Hi

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:05 pm

Zambi si intra in gradina cu el, privind fascinat prin jur.
-Nu pot sa pricep cum de ai crezut ca nu te-as iubi. Esti tot ce mi-am dorit, chiar si ca Zeu al Mortii, tot tu esti. Tot ala adorabil si dulce care m-a lasat sa dorm la el acasa. Zise zambind si-l saruta iarasi pe buze.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:07 pm

Il bucura sa auda acele cuvinte insa, atatia ani de singuratate il facuse sa gandeasca aiurea. Ii raspunse la sarut, incercand sa se abtina de la alte lucruri, rupand sarutul intr-un final.
-Nu stiu, chiar nu-mi pot da seama. Am fost prea speriat ca am sa te pierd, cred, pentru ca tu insemni totul pentru mine, frumosule.
Rupse un trandafir grena, cel mai frumos pe care-l gasi si i-l puse dupa ureche, zambind larg.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:09 pm

Statu nemiscat cand ii puse trandafirul dupa ureche, apoi facu o pirueta. Il lua de ambele maini, asezandu-se in fund pe iarba, tragandu-l si pe Kase dupa el.
-De ce eu? Adica toti sclavii tai arata bine, multi sunt de varsta mea. De ce nu ei? Intreba curios, neintelegand de ce s-a indragostit tocmai de el.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:13 pm

Zambi larg cand vazu cat de minunat putea sa fie, asezandu-se si el turceste pe iarba, langa pusti.
-Nu stiu cum sa explic asta... e ca dragostea la prima vedere: imediat ce ochii s-au intalnit si inima ti-a batut puternic, realizezi ca te-ai indragostit. Nu se intampla asta cu oricine si se intampla o singura data. In plus, tu ai acea inocenta si dragalasenie pe care ei nu o au. Ei sunt doar dornici de sex, atata tot caci asa au fost si pe pamant.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:15 pm

-Dar stii ca dupa nunta si eu voi fi asa nu? Intreba zambindu-i pervers, apoi sari pe el, trantindu-l pe spate. Sau ai uitat ca tu mi-ai luat virginitatea? Si dupa ce te dezvirginezi devii nimfoman, deci dupa nunta o sa ai mult de treaba cu mine. Zise zambind inocent, stand cu fundul pe abdomenul lui.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:17 pm

Scoase un sunet atunci cand pustiul il tranti la pamant, clipind des, privindu-l uimit. Incepuse sa rada la ceea ce spuse, ducandu-si mainile pe mijlocul lui.
-Niciodata nu-ti vei pierde inocenta in ochii mei. Mereu vei fi perfect si net superior celorlalti, sa ti minte asta.
Ii facu cu ochiul si isi duse mainile sub ceafa, stand foarte comod asa.
-In plus, nu zic ca nu-mi place si acea parte perversa a ta.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:19 pm

Zambi fericit, mandru sa aude vorbele baiatului. Se intinse apoi pe el, stand cu capul pe pieptul lui.
-Vreau nunta repede. Vreau sa fii al meu cat mai repede, dar sa nu ma mai minti niciodata! Si sa nu-mi ascunzi lucruri! Zise serios, incepand sa faca cerculete pe pieptul lui
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:22 pm

Il cuprinse la pieptul lui, tinandu-si o mana pe spatele acestuia si una pe capul lui, jucandu-se cu parul blond.
-O vom face peste cateva zile si, promit ca nu o sa te mai mint si ca nu iti voi mai ascunde absolut nimic. Defapt... chiar nu mai am ce sa iti mai ascund... decat faptul ca atunci cand m-am uitat in ochii tai prima data aproape am avut o erectie...
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:24 pm

Cand auzi ultima parte isi ridica capul, privindu-l mirat. Avea un zambet tare dulce pe buze, fiind aproape gata sa-l pape pe Kase, la cat era de adorabil. Il saruta pasional pe buze, fericit de ce auzise.
-Te ador! Zise printre saruturi. De ce nu putem face nunta diseara? Spuse la sfarsitul saruturilor, indreptandu-si spatele si bosumflandu-se.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:29 pm

Incepusa sa rada cand il saruta atat de des desi rasul ii era, logic, intrerupt de saruturi, privindu-l apoi ganditor cand puse aceea intrebare.
-Hmmm... nu m-am gandit la asta, sincer. Dar cred ca se poate rezolva totusi. In fond, cancelarii ar face orice ca taramul asta sa aibe o mireasa asa ca sigur vor fi de-acord. Daca nu, am sa-i fac sa fie de-acord.
Ii facu cu ochiul, fiind uimit ca acesta vroia sa faca ceremonia atat de repede.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:30 pm

ZAmbi fericit auzindu-l.
-Sper ca nu vrei sa port rochie nu? Intreba suspicios, caci tot folosea cuvantul "mireasa", iar miresele poarta rochie, iar el nu se va imbraca in rochie. Pantaloni si camasa! In niciun caz rochie!
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:32 pm

Incepu sa rada de-a dreptul hilar cand il auzi si brusc si-l imagina intr-o rochie de mireasa, calmandu-si rasul in cele din urma.
-Oh, doamne... Nu, nici vorba de asta. Vei purta un kimono ceremonial, amandoi vom purta asta. Asa cere obiceiul ceremoniei desi, as fi ales ceva mai modern caci stiu ca tie iti place.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:36 pm

-Mie imi convine si cu kimono, in asta ma simt comfortabil. Zise zambind larg, dandu-i un sarut scurt pe buze. Sa stii ca sunt copilaros, mofturos si trebuiesc rasfatat si alintat, asa ma menti fericit. Zise intinzandu-se iarasi cu capul pe pieptul lui. Asta doar ca informatie pentru dupa nunta. A si sa nu te prind ca flirtezi macar cu sclavii, sau ca te uiti intr-un mod pervers la ei. Sunt foarte gelos si nu e deloc bine cand sunt gelos, fac multe prostii cand sunt gelos. Zise calm.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:38 pm

Ii raspunse la sarut si il asculta cu atentie, dand afirmativ din cap la fiecare lucru pe care blondul il spusese.
-Am inteles perfect, sa traiti! Sa te rasfat nu va fi deloc greu: doar cei si vei avea. Si nici nu va fi greu sa incetez sa ii bag in seama intr-un mod pervers insa, va trebui sa ma mai ocup din cand in cand de ei. Pana la urma tot oameni sunt, nu-i asa?
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:40 pm

Zambi, pana la partea cu avutul grija de ei. Isi ridica capul, privindu-l suspicios.
-Si ce anume vrei sa zici prin avut grija de ei? Il intreba pe un ton serios, privindu-l in ochi. Daca avea sa zica o prostie il musca, sau il lovea in bilute, inca se mai gandea ce sa aleaga.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:44 pm

-Sti tu: sa-i hranesti, sa te asigur ca sunt fericiti si ca nu le lipseste nimic, sa le oferi cate un partener ca na, pana la urma n-au nici o vina ca sunt aici. Eu i-am adus fara permisiunea lor. Ba chiar am sa-i scot de sub vraja ca sa ma asigur ca nu se va intampla nimic.
Spuse serios si usor ganditor, dand afirmativ din cap la finalul frazei, zambind larg.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:46 pm

Raspunsul fiind unul bun, dar mai avea doua intrebari.
-Nu poti sa-i trimiti inapoi? Si cum ii scoti de sub vraja? Intreba curios, sperand ca nu trebuie sa faca ceva pervers cu ei, caci daca era asa atunci ii lasa sub vraja pentru eternitate
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:48 pm

-Nu. Odata ce-am adus pe cineva inca in viata aici, nu se poate intoarce de unde a venit. Si e simplu, doar pocnesc din degete. Sti, am puteri magice.
Chicoti amuzant si isi duse iar mainile sub ceafa, stand mai comod asa, privindu-l viitoarea mireasa. Ah, cat de minunat putea sa fie!
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:50 pm

Zambi fericit auzind ca nu trebuie sa faca nimic pervers cu ei. Isi lasa capul la loc pe pieptul lui, incepand iarasi sa faca cerculete pe acesta.
-Stii, ma enerveaza regula aia ca nu o putem face decat dupa nunta! Nu-i corect! Un om are nevoi!Iar nevoile alea trebuiesc indeplinite! Zise pe un ton de copilas plangacios.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:53 pm

Isi puse mainile pe spatele lui, incepand sa le miste lent, ca intr-un masaj.
-Legea aia nu e facuta de mine ci de primii Zei care au existat in lumine astea asa ca, nu am nici un fel de putere care sa imi permita ca sa o schimb. Dar nu iti fa griji, nu mai e mult pana ce o vom putea face si, cand vom putea, n-am sa te las nici macar sa respiri.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:56 pm

Ridica capul si il privi in ochi, apoi il saruta pasional pe buze, muscandu-i incet buza inferioara la final. Isi lipi fruntea de a lui.
-Te iubesc! Zise sincer, privindu-l in ochi. Il iubesc si era sigur ca acum nu este sub vre-o vraja. Incepu sa tina la el de la bar, iar acum stia sigur ca-l iubeste.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 3:58 pm

Ii rapsunse la fel de pasional la sarut, strangandu-l mai tare la pieptul sau, dorind sa-l simta cat mai aproape posibil, trecandu-si apoi limba peste propiile buze, zambind larg.
-Si eu te iubesc, enorm.
Fusese mai sincer ca niciodata cand spusese asta caci intr-adevar asa era si ava va fi pentru eternitate.
-E timpul sa ne intoarcem si sa ne pregatim.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 4:00 pm

Zambi auzind ca si el este iubit. Dadu afirmativ din cap si se ridica in picioare, aranjandu-si apoi kimono-ul. Il lua de mana pe Kase, acel zambet inca fiind pe buze, neputand sa-l stearga. Era fericit, iar asta se vedea.
-Abea astept sa terminam cu nunta. Zise nerabdator, indreptandu-se spre palat.
Sus In jos
Wong Kase
Admin
Wong Kase


Mesaje : 246
Data de inscriere : 07/02/2011

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 4:03 pm

Se ridica si el, scuturandu-si hainele, cuprinzandu-l de mana pe Cole. Incepu sa mearga, pastrandu-si zambetul pe buze, dand afirmativ din cap.
-Stiu cum este, si eu sunt la fel de nerabdator.
In scurt timp intra in palat si ii spuse blondului sa se duca sa-si anunte parintii in timp ce el se indrepta spre cancelarii sai ca sa le dea vestea cea mare.
Sus In jos
Corse Cole
Admin
Corse Cole


Mesaje : 173
Data de inscriere : 04/09/2010

Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 EmptyMier Ian 09, 2013 4:05 pm

DAdu afirmativ din cap si pleca in camera lui, unde parintii sai se aflau inca. Ii anunta, acestia felicitandu-l pentru nunta ce va avea loc, fericiti ca fiul lor si-a gasit pe cineva sa iubeasca si sa fie iubit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Tell the Devil I said Hi   Tell the Devil I said Hi - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Tell the Devil I said Hi
Sus 
Pagina 5 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Divine Presence :: Humans World :: Club-
Mergi direct la: